Завершився VІІ кубок компанії “ЕкоДім”

img_20160910_134138_hdr

В суботу і неділю 10-11 вересня 2016 року в м. Вінниця проводився, сьомий по рахунку, кубок компанії ЕкоДім. Титульний спонсор і організатор турніру – компанія “ЕкоДім”, в особі Кушніра С. М.

Приємно констатувати той факт, що цей турнір зібрав найсильніші команди Поділля. Це команди суперліги ВК “Вінниця – 1” та “Вінниця – 2”, наші гості з міста Хмельницького “Новатор” та господарі турніру, майбутня команда вищої ліги ВК “ЕкоДім”.

В І-й день змагань відбулось чотири гри, а саме:  “ЕкоДім” в запеклій боротьбі переграв команду  “Вінниця – 2” з рахунком 3:2, волейбольний клуб “Вінниця – 1” здолав Новатор 3:1. В третій грі, дещо оновленим складом “ЕкоДім” зазнав поразки від команди “Вінниця – 1” 0:3, а ВК “Вінниця – 2” переграв Хмельничан з рахунком 3:0.

В ІІ-й ігровий день в першій грі між собою зустрічались волейбольні клуби “Вінниця – 1” та “Вінниця – 2”, команди показали дещо “театральний” волейбол, та все ж несподівану перемогу святкували гравці команди “Вінниця – 2” з рахунком 3:2. В другій грі ВК “ЕкоДім” переміг “Новатор” 3:0.

Місця визначились наступним чином: 4-те місце посіла команда волейбольного клубу “Новатор”, 3-тє місце “ЕкоДім”, ІІ місце зайняла команда “Вінниця – 2”, а переможцем турніру стала команда ВК “Вінниця – 1”

Також були визначені кращі гравці в номінаціях: зв’язуючий – Микола Хомин (ВК “Вінниця – 1”), нападник – Дмитро Федоренко (ВК “Новатор”), різносторонній – Олег Ставнійчук (ВК “ЕкоДім”).

Хочеться висловити подяку насамперед організаторові турніру – Кушніру Сергію, завдяки якому було проведене волейбольне  свято, на якому і гравці, і глядачі отримали задоволення від прекрасної гри – волейбол. Велика подяка всім учасникам та глядачам турніру!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.