МИ У ФІНАЛІ 🔥🔥🔥

“Сердечка” підтвердили свою майстерність, та втретє поспіль обіграли “МХП-Вінниця”, що відкрило двері у Фінал Суперліги!
Попереду нас очікує гра проти нинішніх чемпіонів – “Барком-Кажани” (Львів)!

ВК “Серце Поділля” пише нову історію вінницького волейболу, адже на скільки відомо, ще ніколи команда нашого міста не займала друге, а можливо й перше місце Суперліги України!
Сергій Кушнір , Копылов Леоныд та вся команда клубу прикладає максимум зусиль щоб вивести волейбол на новий рівень!
Щиро вдячні вболівальникам за яскраві, неймовірні емоції та за те, що підтримуєте нас до останньої хвилини! Особлива подяка всім воїнам АТО, батальйону Айдар, які на передовій вболівають за нас!
Разом ми переможемо!

СЕРЦЕ ПОДІЛЛЯ

"Сердечка" підтвердили свою майстерність, та втретє поспіль обіграли "МХП-Вінниця", що відкрило двері у Фінал Суперліги! Попереду нас очікує гра проти нинішніх чемпіонів – "Барком-Кажани" (Львів)!ВК "Серце Поділля" пише нову історію вінницького волейболу, адже на скільки відомо, ще ніколи команда нашого міста не займала друге, а можливо й перше місце Суперліги України! Сергій Кушнір , Копылов Леоныд та вся команда клубу прикладає максимум зусиль щоб вивести волейбол на новий рівень!Щиро вдячні вболівальникам за яскраві, неймовірні емоції та за те, що підтримуєте нас до останньої хвилини! Особлива подяка всім воїнам АТО, батальйону Айдар, які на передовій вболівають за нас!Разом ми переможемо!#серцеподілля #суперліга #волейбол #перемога #sport

Опубліковано ВК Серце Поділля Субота, 6 квітня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.